Vignal
Vignal

Vignal

„Vignal Lighting Group“ specializuojasi apšvietimo ir saugos gaminių bei sistemų, skirtų komercinėms ir visureigėms transporto priemonėms, projektavime, gamyboje ir pardavime. Aprūpina įvairaus tipo transporto priemones: nuo sunkvežimių iki karinių transporto priemonių, nuo krovimo įrengimų iki miškininkystės ar kasybos transporto, patenkina skirtingus kiekvieno vartotojo poreikius.

 

Siekdama geresnių paslaugų, grupė turi gamybos vietas trijuose žemynuose: Europoje, Amerikoje ir Azijoje. „Vignal Lighting Group“ yra pripažinta dėl savo apšvietimo ir signalizacijos gaminių (galinių žibintų, prožektorių, darbo šviesų, švyturių, padėties šviesų, posūkių rodiklių, šviesos juostų, papildomų šviesų, signalizacijų sistemų ir kt.), todėl „Vignal Lighting Group“ yra neginčijamas OE rinkos lyderis.

 

Turėdama didelę patirtį, grupė visada sugebėjo diegti naujoves ir kurti naujas technologijas. Pavyzdžiui, pirmieji Europoje pristatė 100% LED galinį žibintą sunkvežimiams. Taip pat buvo pirmieji pristatę LED aukštąsias šviesas gerai žinomo prekės ženklo krautuvams.

 

„Vignal Lighting Group“ strategija yra toliau augti tarptautiniu mastu, siūlant savo žinias daugeliui klientų visame pasaulyje.

(Prancūzija)