Don
Don

Don

Kiekviena Don asortimento trinties medžiaga yra specialiai sukurta, kad atitiktų atskirų transporto priemonių ir jų stabdžių sistemos poreikius, nuo lengvųjų komercinių transporto priemonių ar autobusų eksplotuojamų miesto aplinkoje, iki tarpžemyninių krovinių gabenimo operacijų ir su didelio apkrovimo transporto priemonių, naudojamų kasyboje, karjeruose ir sunkiojoje pramonėje.

 

 

 

 

DON Stabdžių kaladėlės

STABDŽIŲ KALADĖLĖS


DON stabdžių kaladėlės  yra optimalus sprendimas ekonomiškai efektyviam produktui, paremtam TMD Friction kokybe, inžinerija ir testavimu bei visiškai pagamintam Europos TMD Friction įrenginiuose. Šiandien, nesvarbu, ar tai „Bendix“, „Brembo“, „Haldex“, „Knorr“, „Meritor“ ar „Wabco“ stabdžių sistemos, „DON“ siūlo visą asortimentą, užtikrinantį maksimalų automobilio parkavimo aprėptį.

 

 

DON stabdžių antdėklaiSTABDŽIŲ ANTDĖKLAI


DON turi gerą reputaciją tiekdamas pasaulinės klasės stabdžių antdėklus. Didžiausią dėmesį skirdami skirtingiems taikymo atvejams, visada siūlo tinkamą produktą, nesvarbu, ar tai būtų sunkvežimio priekaba, ar autobusas. Programa apima daugiau nei 500 standartinių, per didelių ir per mažų nuorodų, kad būtų užtikrinta maksimali transporto priemonės stovėjimo vietos danga ir lengvai atpažįstamas trinties nusidėvėjimas per vaizdinį indikatorių ant pamušalo krašto.

 

DON stabdžių diskai

 

STABDŽIŲ DISKAI


Daugiau nei 150 diskų nuorodų, pagamintų pagal griežtus matmenų nuokrypius ir aukščiausius metalurgijos standartus, puikiai papildo mūsų trinkelių programą. Didžioji dalis DON gaminių asortimento jau patvirtinta ECE R90.

 

 

 

(Vokietija)