Indel B
Indel B

Indel B

Indel B yra įmonė, kuri specializuojasi šaldymo ir šaldytuvų sistemų gamyboje ir tiekime. Įkurta 1967 m., ji gamina mobiliuosius šaldytuvus ir teikia šaldytuvus bei kondicionierius įvairioms transporto priemonėms, įskaitant automobilius, off-road transporto priemones, kemperius/karavanus, komercines transporto priemones, sunkvežimius, mikroautobusus, autobusus ir greitosios pagalbos automobilius.

 

Indel B išsiskiria savo inovatyvumu ir aukštos kokybės produktais, orientuotais į energijos taupymą, technologinį našumą ir klientų poreikius. Jų produktų asortimentas yra skirtas ne tik automobilių pramonei, bet ir viešbučių, kruizinių laivų ir lauko kelionių patirčių sektoriams. Indel B yra pasižymėjusi savo technologijų ir prekės ženklo plėtra, ypač dalyvaudama projektuose, tokiose kaip šaldytuvo sukūrimas NASA Šatlui Columbia, kuris gali veikti nesvarumo būsenoje ir sukasi 360°.

 

Įmonė taip pat turi tvirtą įsipareigojimą aplinkos apsaugai ir tvarumui, laikydamasi griežtos ir profesionalios etikos kodekso. Ji siekia tapti geriausiu pasauliniu šaldymo ir oro kondicionavimo sprendimų tiekėju, vadovaudamasi nuolatinio augimo ir inovacijų keliu, siekdama patenkinti savo partnerių poreikius. Indel B įmonė yra veikianti daugiau nei 50 metų ir turinti daugiau nei 800 darbuotojų, o jos klientai yra penkiuose žemynuose.

 

 

 

 

 


 

 

(Italija)