Roadwin
Roadwin

Roadwin

Roadwin – tai komercinių transporto priemonių atsarginių dalių kokybės ženklas.

Roadwin prekinis ženklas – tai kokybės garantija visai šio ženklo produkcijai. Prie R&D (angl. tyrimas ir plėtra) kūrimo ir plėtojimo prisidėjo profesionali specialistų komanda ir buvo investuotos solidžios lėšos.

Minėtas prekinis ženklas buvo sukurtas vadovaujantis ilgalaike darbo patirtimi komercinių transporto priemonių atsarginių dalių srityje ir siekiant patenkinti rinkos poreikius.

Roadwin atsarginės dalys yra gaminamos modernių technologijų pagalba. Gamyklos atitinka ISO, TÜV, TS, EAC kokybės standartus ir yra pirmaujančios savo srityje.

Roadwin atsargines dalis gamina tos pačios gamybos linijos kaip ir kitų gerai žinomų Vakarų Europos antrinės rinkos prekinių ženklų bei OE rinkai skirtą produkciją. Visa produkcija yra tikrinama Šiaulių Universiteto Technologinių bandymų centre.

Roadwin atsarginių dalių asortimentas yra skirtas svarbiausiems Europos šalių sunkvežimiams ir priekaboms. Kiekviena iš produktų grupių yra skirta daugumai Europos šalių rinkų. Kiekvienais metais turimas prekių asortimentas pasipildys vis naujomis prekių grupėmis.

Roadwin šūkis – “Išlik kelyje” reiškia, kad kiekviena įmonė ar vežėjas sėkmingai dirbs ir plėtos savo verslą, naudodami kokybiškas Roadwin atsargines dalis.

 

Roadwin atsarginių dalių asortimente rasite:


 

(EU)