TRW
TRW

TRW

Prekinis ženklas TRW yra dalis ZF Aftermarket, pirmaujančio pasaulyje originalių gamintojų [OE] kokybiškų automobilių saugos produktų. Mūsų TRW stabdžių sistemos, vairo ir pakabos dalys, komercinių transporto priemonių komponentai ir techninės priežiūros įrankiai garsėja savo inžinerine kokybe ir naujovišku dizainu.

 

ZF leidžia transporto priemonėms matyti, mąstyti ir veikti. Bendrovė kasmet daugiau nei šešis procentus savo pardavimų investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą – ypač efektyvios ir elektrinės pavaros kūrimui bei siekiui sukurti pasaulį be avarijų. Turėdamas platų asortimentą, ZF skatina mobilumą ir paslaugas lengviesiems automobiliams, komercinėms transporto priemonėms ir pramoninių technologijų taikymams.

 


 

KOMERCINĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS

 

Specialiai komercinių transporto priemonių dalių rinkai sukūrėme daugybę vairavimo, stabdymo ir pakabos naujovių. TRW komercinių transporto priemonių dalys yra išbandomos laboratorijoje, trasoje ir kelyje, siekiant užtikrinti, kad realiame pasaulyje jos veiktų pirmą kartą ir kiekvieną kartą.

 

 

STABDŽIŲ KALADĖLĖS

 

Šios sunkvežimių stabdžių trinkelės ir  stabdžių kaladėlės nepriklausomų bandymų metu pralenkė originalios įrangos priežiūros (OE) dalis.

 

 

 

STABDŽIŲ SUPORTŲ DALYS

 

Visos apkabos yra pagamintos pagal originalios įrangos kokybę, todėl galite greitai sumontuoti dalis ir be jokių pažeidimų.

 

 

 

 

STABDŽIŲ DISKAI

 

Mes kontroliuojame kiekvieną gaminamo stabdžių disko detalę ir niekada nedarome kompromisų dėl apdirbimo leistinų nuokrypių ar žaliavų.

 

 

 

 

SUJUNGIMAS IR PAKABA

 

Aukštos kokybės valdymo svirtys, rutuliniai šarnyrai, traukės ir kt. komercinėms transporto priemonėms.

 

 

 

 

AMORTIZATORIAI

 

20 % lygesnis stūmoklio koto paviršius sumažina trintį ir suteikia ilgesnį tarnavimo laiką.

 

 

 

 

VAIRO DALYS

 

OE specifikacijų gaminiai, praėję griežčiausią galimą testavimo procesą.

 

 

 

 

 

(Vokietija)