ProVia
ProVia

ProVia

„ProVia“ yra antrinės rinkos prekės ženklas, sukurtas WABCO. Užtikrintas patikimas veikimas, be jokių kompromisų kokybės ar saugumo sąskaita.

 

Produktų asortimente yra visos pagrindinės pneumatinių stabdžių atsarginės dalys, skirtos populiariausioms komercinėms transporto priemonėms.

 


 

Nuo 2016 m. antrinės rinkos specialistų sukurtos „ProVia“ dalys yra specialiai sukurtos taip, kad užtikrintų patikimą veikimą ir pagamintos pagal tikslius standartus, nenusileidžiant kokybei ar saugumui. „ProVia“ padeda platintojams, dirbtuvėms ir automobilių parko operatoriams, aptarnaujantiems komercinių transporto priemonių pramonę visame pasaulyje, įveikti atotrūkį tarp pigių dalių, kurios dažnai gali neatitikti kokybės ir patikimumo lūkesčių, ir didesnių investicijų, reikalingų aukščiausios klasės antrinės rinkos dalims sunkvežimiams, autobusams ir sunkvežimiams, priekaboms – puiki pusiausvyra tarp saugumo, patikimumo ir kainos.

 

Daugiau nei milijonas „ProVia“ dalių dabar yra kelyje. Asortimentą galima įsigyti daugiau nei 65 šalyse iš daugiau nei 720 platintojų tinklo.

 

(Vokietija)