Schaeffler
Schaeffler

Schaeffler

Schaeffler Grupė yra viena iš pirmaujančių pasaulio įmonių, specializuojasi aukštos tikslumo komponentų ir sistemų gamyboje automobilių ir pramonės sektoriuose. Įkurta Vokietijoje, ši įmonė yra žinoma dėl savo inovacijų ir technologijų, kurios naudojamos daugelyje pramonės šakų.

 

 

 

 

 

 

 

Schaeffler veikla yra skirstoma į tris pagrindinius padalinius:

  1. Automobilių technologijos (Automotive Technologies): Šis padalinys siūlo sprendimus visam variklio, pavaraus, važiuoklės ir pagalbinių įtaisų kompleksui tiek keleiviniams, tiek komerciniams automobiliams. Schaeffler yra patikimas partneris beveik visiems automobilių gamintojams ir svarbiems tiekėjams, teikiantis sprendimus visam pavaraus kompleksui.
  2. Automobilių atsarginių dalių rinkos (Automotive Aftermarket): Šiame sektoriuje Schaeffler yra atstovaujamas visame pasaulyje, tiekdamas atsargines dalis ir paslaugas. Įmonė teikia tiek produktus, tiek paslaugas, skirtas automobilių atsarginių dalių rinkai.
  3. Pramonė (Industrial): Šiame padalinyje Schaeffler teikia sprendimus įvairiems pramonės sektoriams, įskaitant mobilumo, gamybos mašinų, energetikos ir žaliavų, taip pat aviacijos sektorius. Šis padalinys apima prekybą su pramonės klientais ir yra atsakingas už komponentus bei sistemas, naudojamas rotaciniams ir linijiniams judesiams.

 

Schaeffler yra žinoma dėl savo aukštos kokybės produktų, inovacijų ir patikimumo. Įmonė taip pat įsipareigojusi tvarumui, investuodama į ekologiškas technologijas ir gamybos procesus. Jos produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje, įskaitant automobilių pramonę, mašinų gamybą ir kitas pramonės šakas.

 

Schaeffler pasižymi stipriu mokslinių tyrimų ir plėtros veikla, siekdama nuolat tobulinti ir inovuoti savo produktus bei technologijas. Įmonė dirba su partneriais visame pasaulyje ir yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės sprendimus savo klientams.

 

 

 


 

 

(Vokietija)