Donaldson
Donaldson

Donaldson

Donaldson Company, įkurta 1915 metais, yra pasaulyje lyderiaujanti įmonė, specializuojanti įvairių pramonės sektorių oro ir skysčių valymo sistemų kūrimu ir gamyba. Ši įmonė yra gerai žinoma dėl aukštos kokybės filtrų ir valymo sprendimų, kurie yra plačiai naudojami visame pasaulyje, įskaitant sunkvežimių pramonę.

 

Donaldson Company yra ypatingai aktyvi sunkvežimių sektoriuje, kur jų produktai ir sprendimai prisideda prie efektyvaus sunkvežimių variklių veikimo ir ilgesnio tarnavimo laiko. Įmonė siūlo įvairius filtrų tipus, skirtus oro, kuris patenka į sunkvežimio variklį, valymui. Tai padeda apsaugoti variklio vidaus sistemas nuo dulkių, nešvarumų ir kitų kenksmingų dalelių, kurios gali pakenkti variklio veikimui.

 

Be to, Donaldson Company taip pat gamina filtrus skysčiams, pvz., tepalams ir kuro sistemoms, kurių naudojimas sumažina sunkvežimio technikos gedimų riziką ir didina bendrą sistemų efektyvumą. Įmonė nuolat tobulina savo technologijas ir produktus, siekdama atitikti besikeičiančius sunkvežimių pramonės poreikius bei standartus.

 

Donaldson Company įmonė savo ilgame istorijos laikotarpyje išsikovojusi stiprią reputaciją dėl inovacijų, patikimumo ir paslaugų kokybės. Ši įmonė teikia išsamius sprendimus, siekdama padėti sunkvežimių įmonėms pasiekti optimalų jų transporto priemonių veikimą ir efektyvumą.

 

 


 

 

Donaldson Company gamina įvairius produktus, skirtus sunkvežimių pramonės poreikiams, įskaitant filtrus ir kitus valymo sprendimus. Štai trumpas sąrašas iš jų asortimento:

 

 1. Variklio oro filtras:
  • Skirtas efektyviam oro valymui, apsaugant variklio vidaus sistemas nuo dulkių ir nešvarumų.
  • Gaminamas skirtingais dydžiais ir formomis, atitinkančiais įvairių sunkvežimių tipų poreikius.
 2. Variklio kuro filtras:
  • Naudojamas siekiant išlaikyti švarų kuro srautą į variklį, apsaugant jį nuo kenksmingų dalelių ir nešvarumų.
  • Specializuoti filtrai skirtingiems kuro tipams, įskaitant dyzeliną arba benzino sistemoms.
 3. Variklio tepalo filtras:
  • Valo tepalą nuo dalelių ir nešvarumų, užtikrindamas geresnį tepalo cirkuliaciją ir ilgesnį variklio tarnavimo laiką.
 4. Sisteminiai filtrai:
  • Skirtingi filtrai skysčiams, pvz., transmisijos skysčiams arba hidraulikos sistemoms.
  • Užtikrina optimalų skysčių švarumą ir sistemų efektyvumą.
 5. AeroLyte™ technologija:
  • Inovacinė oro valymo sistema, kuri naudoja aukštos efektyvumo filtrus siekiant sumažinti variklio oro įsiurbimo pasipriešinimą, pagerinant degalų ekonomiją.
 6. Donaldson Blue®:
  • Specialūs, išskirtiniai filtrai, kurie naudoja naujausią technologiją siekdami sumažinti emisijas ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.
 7. Pneumatiniai filtrai:
  • Filtrai, skirti valyti oro sistemą sunkvežimių pneumatinėse sistemose.

 

Šie produktai atspindi įvairias sritis, kuriose Donaldson Company įmonė pasižymi technologine pažanga ir aukštos kokybės standartais, siekdama patenkinti sunkvežimių pramonės poreikius.

 

 


 

 

 

(Jungtinės Amerikos Valstijos)