OSRAM
OSRAM

OSRAM

Miunchene įsikūrusi OSRAM yra pirmaujanti pasaulinė aukštųjų technologijų fotonikos įmonė, turinti daugiau nei 110 metų istoriją. Daugiausia dėmesio skiriant puslaidininkių technologijoms, mūsų produktai yra naudojami labai įvairiose srityse, pradedant virtualia realybe ir baigiant autonominiu vairavimu bei pradedant išmaniaisiais telefonais ir baigiant tinklo, intelektualiais apšvietimo sprendimais pastatuose ir miestuose. Automobilių apšvietimo srityje įmonė yra pasaulinės rinkos ir technologijų lyderė.

 


Savo asortimente mes pristatome skirtingos kokybės sunkvežimių ir lengvųjų automobilių xenon ir halogeninių lemputes:

• „Classic Xenarc“

• „Oroginal Xenarc“

• „Original“

• „Cool Blue Intense“

• „Truckstar Pro“

 

Pagrindinės rūšys yra: D1S, D1R, D2S, D2R, H1, H3, H7

 


Taip pat pristatome 2 OSRAM prekės ženklus – NEOLUX ir RING

 

NEOLUX lemputėsAntrasis OSRAM prekės ženklas NEOLUX yra skirtas klientams, kurie vertina paprastus ir tvirtus produktus už sąžiningą kainos ir kokybės santykį. Platus asortimentas apima dažniausiai perkamas automobilių, sunkvežimių ir motociklų lemputes, kurios patenkina daugiau nei 90% standartinių lempučių paklausos.

 

Savo asortimente siūlome šias lempučių rūšis:

• Xenon – D1S, D2S, D3S, D4S

• Halogen – H1, H3, H4, H7

 

Ring žibintaiLidse įsikūręs RING turi daugiau nei 40 metų patirtį kaip pirmaujantis automobilių antrinės rinkos verslas visoje JK ir Europoje. RING, gavęs daugiau nei 185 apdovanojimus už gaminius, turi neprilygstamą produktų ir paslaugų, patenkančių į vairuotojų, technikų ir specializuotų transporto priemonių statytojų, kilmę.

 

Mūsų asortimentas yra pagamintas iš LED pagalbinių ir apžiūros lempų, žibintuvėlių, kišeninių žibintų. Daugelyje jų yra įkraunama ličio jonų baterija.

(Vokietija)