MAHLE
MAHLE

MAHLE

„MAHLE“ yra pirmaujanti tarptautinė automobilių pramonės plėtros partnerė ir tiekėja, taip pat ateities mobilumo pradininkė ir technologijų varomoji jėga. MAHLE nuolatos optimizuoja vidaus degimo variklį, skatina naudoti alternatyvius degalus ir kloja pagrindus plačiam elektroninio mobilumo pripažinimui ir įdiegimui visame pasaulyje.

 

Remiantis plačia kompetencija sistemų srityje, susidedančia iš variklio sistemų ir komponentų, filtravimo ir šilumos valdymo, grupės produktų asortimentas skirtas visiems svarbiausiems klausimams, susijusiems su jėgos pavara ir oro kondicionavimo technologijomis. Dėl savo patirties elektrinių ir elektroninių komponentų bei sistemų srityje, „MAHLE“ taip pat gali pasiūlyti integruotus sistemos sprendimus.

 

MAHLE produktai montuojami bent kas antrame automobilyje visame pasaulyje. Per daugelį dešimtmečių MAHLE komponentai ir sistemos taip pat buvo naudojami pasaulio trasose ir visureigiuose – stacionariuose įrenginiuose, skirtuose mobiliosioms mašinoms, geležinkelių transportui, taip pat jūrų reikmėms.

 


 

MAHLE asortimente rasite:

  • Aušinimo sistemos dalys:

         – aušinimo sistemos vožtuvai

         – kondicionieriaus siurbliai, garintuvai

         – pečiuko radiatoriai, ventiliatoriaus varikliukai

         – radiatoriai

         – sparnuotės

         – termomovos

  • Oro sistemos dalys:

          – kondicionieriaus kompresoriai, oro vožtuvai

  • Drėgmės sausintuvai
  • Kuro, oro filtrai
  • Turbinos

 

(Vokietija)