HELLA KGaA Hueck & Co.
HELLA KGaA Hueck & Co.

HELLA KGaA Hueck & Co.

Geras transporto priemonių apšvietimas ne tik užtikrina optimalų darbo vietos apšvietimą, didesnį darbo efektyvumą, bet ir visiems eismo dalyviams suteikia aukštą saugumą. Tai ypač gerai veikia su HELLA universaliais žemės ūkio mašinų, sunkvežimių ir priekabų apšvietimo gaminiais. Nuo darbo žibintų, priekinio, šoninio ir galinio apšvietimo iki papildomų priekinių žibintų: HELLA siūlo platų aukštos kokybės gaminių asortimentą, pasižymintį tinkamu tikslumu, ilgaamžiškumu ir novatoriškomis technologijomis.

 

Kompanija Hella gamina lemputes, halogenines lempas ir kitus elektronikos komponentus.

 


 

hella

DARBO ŽIBINTAI

Dėl didesnio saugumo ir patogumo

Naktinės užduotys, nesvarbu, ar tai yra manevravimas, krovimo darbai ar lauko darbai, turi vieną bendrą bruožą: jiems reikalingas optimalus darbo vietos apšvietimas. O geram apšvietimui reikia gerų priekinių žibintų! Ilgametės patirties dėka HELLA darbiniai žibintai sukuria tinkamą darbo vietos apšvietimą bet kuriai sričiai.

 

hella

ŠVYTURĖLIAI

Dirbkite saugiai – naudodamiesi HELLA švyturėliais!

HELLA švyturėliai daro stiprų įspėjamąjį poveikį ir kitiems eismo dalyviams sako: būkite atidūs, darbai vyksta aplink transporto priemonę. Todėl HELLA švyturėliai užtikrina didesnį saugumą. Be to, HELLA švyturiams būdinga išskirtinė kokybė ir stabilumas – tai įrodo jų ilgas tarnavimo laikas.

 

hella

PRIEKINIS APŠVIETIMAS

Žvilgsnis į priekį – su HELLA priekinio apšvietimo sprendimais

Galingi priekiniai žibintai yra transporto priemonės akys ir svarbi saugos priemonė vairuojant ir dirbant naktį. Dėl plataus asortimento funkcijų, jie gali būti naudojami beveik visose transporto priemonėse ir situacijose. Moduliai yra maži, bet galingi.

 

hellaPAPILDOMI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ ŽIBINTAI

Dėl to papildomo šviesos

HELLA papildomi tolimųjų šviesų žibintai siūlo daugiau šviesos, todėl galite likti ant kelio visose vairavimo situacijose. Tai padidina kiekvieno eismo dalyvio saugumą. HELLA žibintų serija yra specialiai pritaikyta sunkvežimių poreikiams ir nuolat tobulinama, siekiant pasiūlyti optimalų sprendimą kiekvienoje situacijoje.

 

hella

GALINIAI ŽIBINTAI

Vainikuojanti transporto priemonės galo apdaila

Taip pat transporto priemonių galinio apšvietimo srityje įdiegus LED apšvietimą, buvo padarytas didelis žingsnis kuriant naujas, novatoriškas apšvietimo koncepcijas – ir HELLA nuo pat pradžių vaidino pagrindinį vaidmenį šioje plėtroje.

 

hella

ŠONINIAI ŽENKLINIAI ŽIBINTAI

Šoniniai gabaritiniai žibintai yra svarbi saugos priemonė, leidžianti kitiems eismo dalyviams lengviau pamatyti transporto priemonės kontūrą, ypač tamsiuoju paros metu. HELLA šoniniai gabaritiniai žibintai atitinka aukščiausius standartus net sudėtingose taikymo srityse ir yra įtikinamas pasiūlymas dėl jų patvarumo ir gerai žinomos HELLA kokybės.

 

hellaŽENKLINIAI ŽIBINTAI

Naudodami HELLA valstybinio numerio ženklo žibintus, gabarito lemputes, gabarito žibintus ir posūkio rodiklio žibintus galite užtikrinti, kad transporto priemonė būtų aiškiai matoma visiems eismo dalyviams, net tamsiu paros metu ir esant blogam matomumui. HELLA lempos sunaudoja iki 80% mažiau energijos nei įprasta lempučių technologija, todėl lempos grindžia kelią dizainu ir saugumu, maksimaliai tarnaudamos.

 


 

(Vokietija)