DRiV
DRiV

DRiV

DRiV yra pirmaujanti pasaulinė rinkos dalis ir originalios įrangos (OE) sistemos tiekėja, atliekanti svarbų vaidmenį automobilių pramonėje. Įmonė specializuojasi transporto priemonių važiuoklės, variklio ir oro aušinimo sistemų komponentų, taip pat įvairių elektroninių produktų ir technologijų gamyboje ir tiekime. DRiV pasižymi dideliu produktų asortimentu, kuris apima tiek lengvųjų automobilių, tiek sunkvežimių ir komercinių transporto priemonių dalis.

 

Įmonė yra žinoma dėl savo inovacijų, kokybės ir patikimumo, teikdama aukščiausios kokybės komponentus ir sprendimus, kurie padeda pagerinti transporto priemonių našumą ir patikimumą. DRiV produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje, tiek remontuojant ir palaikant esamas transporto priemones, tiek gamybos procesuose.

 

Kaip įmonė, DRiV nuolat siekia naujovių ir tobulėjimo, investuodama į tyrimus ir plėtrą, kad galėtų pateikti pažangiausius produktus ir sprendimus automobilių pramonei. DRiV įsipareigojimas kokybei, klientų aptarnavimui ir inovacijoms yra pagrindiniai veiksniai, užtikrinantys jos sėkmę ir pripažinimą kaip pramonės lyderės.

(Jungtinės Valstijos)