JOST
JOST

JOST

JOST  yra įmonė, kuri nuo pat įkūrimo 1952 m. pasiekė pirmaujančias pozicijas visame pasaulyje komercinio transporto priemonių detalių gamyboje. Ji turi sėkmės tradiciją, grindžiamą lankstumu, techninėmis žiniomis, verslumo veiksmais ir glaudžiais santykiais su savo darbuotojais.

 

JOST yra saugių ir aukštos kokybės komercinių transporto priemonių prekės ženklų produktų gamintojas, suskirstytas į šias tris sistemų grupes: transporto priemonės sąsaja (pagrindinis dėmesys skiriamas produktams, kurių reikia komercinių transporto priemonių deriniams valdyti, pavyzdžiui, balninių sukabintuvų ir važiuoklės), tvarkymas; sprendimai (susidedantys iš konteinerių įrangos ir hidraulinių cilindrų gaminių) ir manevravimas (daugiausia dėmesio skiriant traktorių (sunkvežimių), puspriekabių ir priekabų ašims, taip pat priverstinėms vairavimo sistemoms).

 

Būdama pasaulyje pirmaujanti balninių sukabintuvų ir važiuoklės tiekėja, JOST vadovauja transporto priemonių sąsajų sistemų rinkai. JOST, kaip tarptautinės rinkos lyderės, pozicijas sustiprina stiprūs prekės ženklai, ilgalaikiai santykiai su klientais ir palaikomi pasauliniame prekybos tinkle.

 

JOST prekės ženklai – JOST, ROCKINGER, TRIDEC, Edbro – yra labai vertinami pramonėje dėl savo gaminių kokybės ir nuolatinių naujovių.

 

 

jost


Stiprus pagrindinis prekės ženklas

JOST pateikė patento paraišką dėl pirmosios liejamojo plieno balninio sukabinimo įtaiso daugiau nei prieš 60 metų. Nuo to laiko JOST balniniai sukabintuvai buvo sėkmės istorija visame pasaulyje. Nuo 1990 m. JOST nuolat augo konteinerių įrangos ir keičiamų sistemų sektoriuje. JOST konteinerių įrangos produktų asortimentą sudaro platus atraminių kojų, kampinių liejinių ir keičiamų kėbulų priedų asortimentas.

 

 


Seniai žinomas prekės ženklas

Nuo įkūrimo 1875 m., „ROCKINGER“ smarkiai pakeitė vilkimo kablių techninę plėtrą. Kelių eismui skirtą „ROCKINGER“ gaminių asortimentą sudaro visi produktai, sumontuoti traktoriuose. Vilkimo kabliai priekabą ir traktorių sujungia su grąžulu. 1973 m. „ROCKINGER“ išplėtė savo produktų asortimentą, į savo gamybos programą įtraukdama žemės ir miškų ūkio vilkimo kablius.

 

 

Tridec


Individualistų sprendimai

TRIDEC sukūrė pirmąją pasaulyje nuo gamintojo nepriklausomą vairavimo sistemą ir nuo 2008 m. Priklauso JOST grupei. TRIDEC siūlo pasirinktinius sprendimus kiekvienai programai. Modulinės sistemos leidžia jas įdiegti visų tipų priekabose. TRIDEC specialistai kuria ne tik mechaniškai valdomas vairavimo sistemas, bet ir hidraulinėmis bei elektroninėmis priemonėmis valdomas vairavimo sistemas. Sistemas galima montuoti nepriklausomai nuo ašies ar transporto priemonės gamintojo.

Be vairavimo sistemų, TRIDEC taip pat gamina nepriklausomas ašių pakabas dviaukščiams ir stiklo pervežimo priekaboms, taip pat hidraulinėms pakabos ir besisukančioms ašims.

 

 

Edbro


Kelti savo lūkesčius

„Edbro“ yra rinkos lyderis transporto priemonėse montuojamų hidraulinių sistemų, įskaitant priekinius, požeminius ir išstūmimo cilindrus, atliekų tvarkymo įrangą ir pritaikytus hidraulinių rinkinių sprendimus, srityje. Nuo 1916 m. „Edbro“ pirmavo rinkoje, produktų tobulinimo srityje. Tuomet bendrovės įkūrėjas Maurice’as Edwardsas sukūrė pirmąjį pasaulyje kėlimo įrenginį, varomą sunkvežimio varikliu.

(Vokietija)