Kokybė

Per 25 gyvavimo metus atstovavusi dešimtis prekių ženklų ir pasirinkusi geriausius iš jų, šiandien „Jupojos technika“ Jums pateikia tik tinkamiausius produktus kokybės ir kainos santykiu. Aplankėme savo tiekėjų gamyklas ir įsitikinome jų galimybėmis tenkinti mūsų rinkos poreikius, pagaminti aukštos kokybės ir ES sertifikuotus gaminius. Asortimentą plečiame pateikdami skirtingo kokybės/kainos lygio detales, prieš tai įsitikinę, kad jos visos atitinka sunkiajam transportui keliamus techninius reikalavimus.

Klientą, neapsisprendžiantį, kurią detalę įsigyti, profesionaliai konsultuoti visada pasirengę mūsų vadybininkai. Jie nuolat gerina klientų aptarnavimo kokybę, tobulindamiesi įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

2013 m. bendradarbiaudami su Šiaulių Universiteto bandymų centru (TECSU) įkūrėme kokybės kontrolės skyrių, įdiegėme AQL sistemą. Visos gautų prekių partijos tikrinamos prieš išleidžiant į prekybą.

2014 m. UAB „Jupojos technika“ pripažinta atitinkanti vadybos sistemos ISO 9001:2008 standartą. 2017 ir 2018 metais atlikus ISO auditą, gaunami nauji sertifikatai.

„Jupojos technika“ kiekvieną akimirką pasiruošusi padėti Jums įveikti iškylančias problemas. Mes vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą su verslo partneriais labiau už trumpalaikes sėkmes.