Magneti Marelli
Magneti Marelli

Magneti Marelli

Magneti Marelli yra tarptautinė kompanija, įkurta 1919 m. Italijoje, projektuojanti ir gaminanti aukštųjų technologijų sistemas ir komponentus automobilių pramonei. Įsikūrusi Italijoje (Corbetta, Milanas).

Tai grupė, turinti 8,2 mlrd. Eurų apyvartą 2017 m., Apie 44 000 darbuotojų, 85 gamybos padalinius ir 15 mokslinių tyrimų ir plėtros centrų, esanti 20-tyje šalių (Italija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Čekija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Turkija, JAV, Meksika, Brazilija, Argentina, Kinija, Japonija, Indija, Malaizija).

Magneti Marelli aprūpina visus pirmaujančius automobilių gamintojus Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje.

Magneti Marelli, siekdama, kad ji taptų pasaulinio masto automobilių sistemų ir komponentų tiekėju, siekia derinti kokybę ir konkurencingą pasiūlą, technologijas ir universalumą, kad pagrindinės technologijos būtų prieinamos galutiniam vartotojui už konkurencingą kainą.

Per nuolatinį naujovių diegimo procesą „Magneti Marelli“ siekia optimizuoti transversalią patirties elektronikos srityje, kad būtų sukurtos pažangios sistemos ir sprendimai, prisidedantys prie judėjimo pažangos, atsižvelgiant į aplinkos tvarumo, saugos ir gyvenimo kokybės transporto priemonėse kriterijus.

Magneti Marelli yra FCA dalis.

 

„Magneti Marelli“ verslo sritys yra:

Elektroninės sistemos (instrumentų grupės, informacinės pramogos ir telematika, apšvietimas ir borto elektronika),
Automobilių apšvietimas (priekinės ir galinės apšvietimo sistemos),
Transmisija (variklių valdymo sistemos benzininiams, dyzeliniams ir daugiafunkciniams varikliams; automatinės pavarų dėžės „Freechoice“ pavarų dėžės)
Pakabos sistemos (pakabos sistemos, amortizatoriai, dinaminės sistemos),
Išmetimo sistemos (išmetimo sistemos, kataliziniai konverteriai ir triukšmo slopinimo sistemos),
Motosportas (elektroninės ir elektromechaninės sistemos, specialiai skirtos čempionatams pažangiausioje technologijoje, F1, MotoGP, SBK ir WRC),
Plastikiniai komponentai ir moduliai (veikla pagal integracijos procesą kompanijoje Magneti Marelli),
Antrinės rinkos dalių ir paslaugų (atsarginės dalys nepriklausomai antrinei rinkai – IAM, aptarnavimo tinklas – Magneti Marelli Checkstar seminarai)

(Italija)