Asociacija „Jupoja“

asociacija“Jupojos” asociacija jungia dvylika savarankiškų įmonių, kurios veikia Šiauliuose.

Asociacijos “Jupoja” pavadinimas sudarytas iš trijų pagrindinių akcininkų pavardžių.

Asociacijos įmonės užsiima didmenine bei mažmenine statybinių medžiagų, krovininių automobilių bei jų atsarginių dalių, įvairios įrangos prekyba, patalpų nuoma bei statybos ir remonto paslaugų teikimu.

Didžiausios iš jų – UAB “Jupojos statybinės medžiagos”, UAB “Klaipėdos statybinės medžiagos”, UAB “Jupojos technika”, UAB “Valvėsta”.

Asociacijos įmonių metinė apyvarta – per 100 mln. Lt Asociacijos įmonėse dirba per 400 darbuotojų.

“Jupojos” tikslas – plėsti įmonių veiklą, klientams garantuoti prekių ir paslaugų kokybę, būti patikimais verslo partneriais, suburti specialistų ir savimi pasitikinčių žmonių komandą.

Verslo sėkmės garantiją “Jupojos” asociacija sieja būtent su stipraus kolektyvo kūrimu, pasitikėjimu vienų kitais, dalykiškų santykių tarp įmonių vadovų ir darbuotojų puoselėjimu, sveiku požiūriu į konkurenciją ir operatyvia reakcija į rinkos pokyčius.

Nors “Jupojos” asociacija 2004 metais atšventė tik pirmąjį savo gimtadienį, tačiau verslo istoriją jos įmonės skaičiuoja jau dešimtmečiais, o verslo šaknys šioje vietoje, kur veikia įmonės, siekia net praeito šimtmečio pradžią – seniausia archyvuose rasta nuotrauka su buvusių “Lietūkio” didmeninių sandėlių vaizdais daryta 1922-aisiais metais. Po karo “Lietūkis” buvo reorganizuotas į “Žemtiekimo bazę”, 1961-aisiais čia įsikūrė “Lietuvos žemės ūkio technikos” Šiaulių tarprajoninė bazė. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, vietoj veikusios bazės buvo įregistruota akcinė bendrovė, kurios atsiskyrę padaliniai tapo savarankiški ir sudarė dabartinės asociacijos įmonių pagrindą.

2004-aisiais asociacija oficialiai pristatė savo naująjį prekinį ženklą “Jupoja”. Taip padaryti buvo nuspręsta todėl, kad anksčiau veikusio koncerno “Šiaulių žemės ūkio technika” pavadinimas realiai nebeatitiko ir nebeatspindėjo išsiplėtojusių įmonių veiklos, klaidino verslo partnerius ir klientus.

Sėkmingai veiklą plėtojanti “Juopjos” asociacija, tenkindama kaskart vis kylančius ir didėjančius klientų poreikius, stengiasi likti ištikima pasirinktam tikslui – būti patikimu partneriu, įtikti klientui profesionaliu aptarnavimu ir prekių kokybe, garbingai vystyti savo verslą.